Monika DEBNÁROVÁ
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Vyčistenie chodníkov na Dorasteneckej ulici

Vyčistenie chodníkov na Dorasteneckej ulici
Vyriešený

Podnet:

Poprosím dočitenie chodníkov na Dorasteneckej ulici, kde zo zimy zostali nánosy zeminy a vyrastená burina. Čistiace auto sa tu len prejde a nepozametá poriadne celú ulicu. Prečo aj naša ulica nie je vyčistená tak ako ke'd čistili Roľnícku?

Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujem za váš podnet, obratom som ho odoslala na riešenie na Magistrát hlavného mesta, nakoľko ide o ulicu, ktorá je v správe hlavného mesta.

Preverovala som dôvody neustáleeho znečistenia a zistila som, že čistenie tejto ulice má na starosti externá spoločnosť, u ktorej ani po opakovanej reklamácii nedošlo k náprave. Preto som požiadala pána primátora o ukončenie spolupráce s touto spoločnosťou a presunutiee starostlivosti o túto ulicu na novovzniknutý Komunálny podnik, ktorý je organizáciou hlavného mesta.

K výmene čistiacej spoločnosti za Komunálny podnik došlo v polovici mája 2021 a ich výkony som bola niekoľko krát námatkovo skontrolovať. Teším sa že došlo k náprave a ceesty a chodníky boli dočistené :) Ešte raz veľmi pekne ďakujem za super spoluprácu.