Monika DEBNÁROVÁ
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Priority Roľnícka

Roľnícka ulica je vstupnou bránou do našej mestskej časti a významným spôsobom ovplyvňuje vnímanie našej mestskej časti návštevníkmi. Aj to je dôvod, prečo si zaslúži našu pozornosť. 

Roľnícka prešla revitalizáciou pred necelými desiatimi rokmi, avšak iba v časti šošovkového námestia. Rekonštrukcie sa dočká aj zvyšok Roľníckej ulice v časti od kruhového objazdu po zrkadlovú časť a takisto aj časť od Pastierne až po koniec Vajnor.

V lete ľ019 bola zrekonštruovaná časť vozovky až po odbočku na Baničovu ulicu, vďaka čomu sa odstránili nielen nerovnosti na vozovke a zbavili sme sa výmolov. V rekonštrukcii vozovky plánuje Magistrát pokračovať aj v roku 2022. 

Momentálne pripravujem v spolupráci s Magistrátom, Metropolitným inštitútom Bratislavy a Mestskou časťou Projekt komplexnej revitalizácie Roľníckej ulice, ktorý vyrieši nielen povrchy vozoviek, chodníkov a cyklotrás, ale aj rekonštrukcie jednotlivých sietí, pokládku elektrického vedenia do zeme, vrátane parkovacích miest a vstupov do obydlí. Zároveň sa prehodnotí aj vhodnosť umiestnenia zastávok MHD, semaforov a prípadné doplnenie prechodov pre chodcov. Súčasťou projektu bude aj obnova dažďovej kanalizácie, osvetlenia a nezabudneme ani na komplexnú revitalizáciu existujúcej zelene. 

 

Budte prvý a pridajte inzerát

Pridanie inzerátu

Facebook

Odber noviniek